اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود وارکرافت ، پچ ، مپ
درود.

برای فایل Frozen Throne_original کرک جداگانه ندارین آپلود کنین و قرار بدین ؟ نیاز دارم. Undecided
پاسخ
(2016/07/01، 11:10 AM)Amin نوشته است: درود.

برای فایل Frozen Throne_original کرک جداگانه ندارین آپلود کنین و قرار بدین ؟ نیاز دارم. Undecided

سلام
همون پتچ 1.26a که بریزید خود به خود کرک هم میشه اصلا نیازی به کرک کردن جدا نیست
اما اگه سریال منظورتونه که به صورت جدا هست داخل فایل زیپ
پاسخ
(2016/07/01، 12:02 PM)Hossein نوشته است:
(2016/07/01، 11:10 AM)Amin نوشته است: درود.

برای فایل Frozen Throne_original کرک جداگانه ندارین آپلود کنین و قرار بدین ؟ نیاز دارم. :-/

سلام
همون پتچ 1.26a که بریزید خود به خود کرک هم میشه اصلا نیازی به کرک کردن جدا نیست
اما اگه سریال منظورتونه که به صورت جدا هست داخل فایل زیپ

سلام من نسخه اورجینال وارکرافت نصب کردم پیغام خطا میده میگه سی دی شو بزار
پاسخ
(2016/06/28، 05:46 PM)Hossein نوشته است:
(2016/06/28، 04:08 PM)alireza.pr نوشته است: سلام من هردو نسخه رو نصب کردم اما هنگام اجرا Frozen Throne این ارور رو میده چیکار کنم لطفا زود جواب بدین...
http://uupload.ir/files/n4pp_2.png

سلام
این یعنی بازی پتچ نشده ، لینک چهارم برنامه پتچ سویچر هست دانلود و اجرا کنید روی گزینه اول Switch Version کلیک کنید بعد روی TFT Version 1.26a دابل کلیک کنید تا پتچ بشه بازی

سلام
دقیقا این سوالو چند پست قبل پاسخ دادم .
پاسخ
سلام خسته نباشید برای من ارور میده .میگه cd رو وارد کن .تمام فایل هارو هم دانلود کردم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2016/08/23، 10:30 AM)arash.esf نوشته است: سلام خسته نباشید  برای من ارور میده .میگه cd رو وارد کن .تمام فایل هارو هم دانلود کردم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

سلام
پست های قبلیو بخونید توضیح داده شده.
پاسخ
سلام خسته نباشید ..میخواستم همه مپ های دوتا رو بصورت یکجا قرار بدین ایا امکانش هست؟

سلام ببخشید من Frozen Throne دان کردم پسوند فایل mpq هست .با چه برنامه ی بازش کنم؟
پاسخ
(2016/09/04، 09:04 PM)amir18t نوشته است: سلام خسته نباشید ..میخواستم همه مپ های دوتا رو بصورت یکجا قرار بدین ایا امکانش هست؟

سلام ببخشید من Frozen Throne دان کردم پسوند فایل mpq هست .با چه برنامه ی بازش کنم؟

سلام
اگه منظورتون ورژن های قدیمی دوتا هست که تو گوگل سرچ کنید هست اما اگه همینایی که لینک دادمه که خب کلا 4 تاست تعدادش زیاد نیست که بخوام همرو یه فایل کنم

در مورد سوال دومتون هم اشتباه دارید باز میکنید فایل install باید اجرا کنید
پاسخ
با سلام من مشکلی در نصب فایل وارکرفت داشتم. من هردو پارتو دانلود کردم و بعد پارت اولو با سریال نصب کردم پارته دومو که میخوام نصب کنم بازم ازم سریال میخواد سریال قبلو که وارد کردم این میگه که You Intered Invaild COde
پاسخ
(2017/09/12، 11:26 AM)FearSouL نوشته است: با سلام من مشکلی در نصب فایل وارکرفت داشتم. من هردو  پارتو دانلود کردم و بعد پارت اولو با سریال نصب کردم پارته دومو که میخوام نصب کنم بازم ازم سریال میخواد سریال قبلو که وارد کردم این میگه که You Intered Invaild COde

سلام
سریال قسمت دوم هم کنار فایل نصب خودش هست
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان