اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مشکل لن گیم
با سلام و عرض ادب

دوستان عزیزم مشکل لن گیم که در حال حاضر به وجود اومده مربوط به سرور های خود گارنا هست و مشکل از سمت ما نیست لطفا صبور باشید تا برطرف بشه.
ممنون از صبر و شکیباییتون

آپدیت 1:

با سلام مجدد
بنده پیگیری کردم و طبق گفته مسئولین گارنا سرور های لن گیم فردا صبح به حالت نرمال خودشون بر میگردن و مشکل حل خواهد شد فقط دوستان دقت داشته باشند که این مشکل فقط برای ایران نیست مشکل به صورت سراسری و برای همه کشور ها می باشد همچنین سرور های جی جی سیف فعال می باشند به محض اینکه سرور های گارنا به حالت نرمال برگرده اتوماتیک جی جی سیف فعال میشه و میتونید مثل قبل به راحتی استفاده کنید.
امیدوارم هرچه زودتر مشکل برطرف بشه، لطفا صبور باشید.

آپدیت 2:

درود
چند ساعتی هست که تمام سرور های گارنا دوباره فعال شدند و به حالت نرمال خودشون برگشتن البته خیلی از دوستان خودشون متوجه شدند و الان در حال بازی کردن در روم ها هستند اما باز لازم دونستم اینجا هم اطلاع رسانی کنم
بازم ممنون از صبوریتون ، در حال حاضر هیچ مشکلی وجود نداره و همه چیز به حالت عادی برگشته
خیلی ببخشید که یه مقدار با تاخیر  اطلاع دادم.
?Slm Ta Key Fix Mishe
ϻøDørƦ
(2016/09/10، 11:18 PM)MorDorr نوشته است: ?Slm Ta Key Fix Mishe

سلام
چون مشکل از سرور های جی جی سیف نیست و از خود گارنا هست نمیتونم زمان دقیق بگم اما چون سرور همه ی کشور های لن خاموش شده بعید میدونم بیشتر از 1 - 2 ساعت طول بکشه
انشاالله زود فیکس شه
حمـــMя Ɠ|Oـــید
Mer30 az hame shoma  Big Grin Cool Cool Cool Cool
درود فیکس شد مرسی از حسین جان بابت زحمتاشون

No Brain No Pain  
سلام
ببخشید ولی گارنا برای من درس نشده وهنوز وقتی میخوام توش sign in کنم ارور (cant connect to garena server.)میاد.
مگه مشکل برطرف نشده؟
(2016/09/11، 10:43 AM)ali0098 نوشته است: سلام
ببخشید ولی گارنا برای من درس نشده وهنوز وقتی میخوام توش sign in کنم ارور (cant connect to garena server.)میاد.
مگه مشکل برطرف نشده؟

سلام
مشکل به طور کل حل شده مشکلی که شما دارید میتونه مربوط به شبکتون یا حتی سیستمتون باشه برای همین لطفا به من تو گارنا پیام بدید تا حلش کنیم.
یعنی سرعت اینترنتم کمه یا کلا با ip من مشکل داره؟
سلام .
چند روزی هست که کلا اینترنتم ضعیف شده .
دیشب میتونستم راحت جوین شم به روم های گارنا ولی الان نمیشه.
هیچ اروری هم نمیده .
ممنون میشم کمک کنید ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان