اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار آتیناد
(2017/08/20، 12:09 PM)slark نوشته است: درود
آقا یه سوال داشتم
اینکه تو atinad وقتی هاست میشی، از اینترنت هاست استفاده میشه (مثل گارنا) یا اینکه از اینترنت سروری یا جایی مثل vps استفاده میشه ؟
چون من توی گارنا همیشه هاست میشدم و کسی مشکلی نداشت ولی atinad هر گیم چند نفر lag یا dly میشن (با اینکه پینگ ها رو همه زیر 50 نشون میده)

یه توضیجی در مورد هاست شدن و اینکه پینگ هایی که توی لیست بازیکن های روم نوشته رو چه حسابی هست و از کجا اومده بدید ممنون میشم

سلام
در حال حاضر همون مثل گارنا هست ..
ولی مشکل لگی که هست داریم بررسی میکنیم ایشالله رفع میشه
پاسخ
(2017/08/20، 12:00 AM)siavash نوشته است: agha yeki javab bede toro khoda atinad ro k nasb mikonam  vaghti rosh click mikonam k biyad   y safhe kochik baz mishe   neveshte close the problem !!!! chikar bayad bokonam

شما باید دوباره آتینادو باز کنید زمانی که این ارور میده کنار همین ارور یه گزینه کوچیک داره که نوشته view details روی این گزینه که کلیک کنید یه سری متن و توضیحات زیر همون ارور اضافه میشه شما یه زحمت بکش اون متن کامل کپی کن برای من تلگرام بفرست تا حلش کنیم.
ID: @KingSiren
پاسخ
(2017/08/20، 01:04 AM)MosTafa نوشته است: سلام من نرم افزارو دانلود کردم و نصب کردم ولی موقع اجرا با ارور The procedure entry point leave critical section could not be located in the dynamic link library api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll. مواجه میشم کسی میتونه کمک کنه ؟

سلام
یه سری فایل های ویندوزی شما ناقص هست ممکنه سیستم ویروس گرفته باشه و این فایل ها خراب یا پاک شده باشن به همین خاطر اولین مرحله شما تو گوگل فایلی که ازت خواسترو پیدا کن دانلود کن بریز کنار فایل های آتیناد ببین چطور میشه
من اینو لینکشو میزارم اگه این فایلو ریختی و باز یه فایل دیگه خواست به همین ترتیب اسم فایل تو گوگل سرچ کنید و دانلود کنید اگه همینطور ادامه دار بود بگید تا راه دیگه بگم
اگه ویندوز 64 بیتی این:
https://download.dll-files.com/bc03011a5...J6VzRDdz09
اگرم 32 بیتی این:
https://download.dll-files.com/aad225c5b...E5U09Rdz09
پاسخ
(2017/08/20، 05:43 AM)aQMostafa نوشته است: سلام,من نصب کردم برنامه رو اما وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده
The program can't start because api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll is missing from your computer .Try reinstalling the program to fix this problem.
باید چیکار کنم؟

سلام
برای مشکل شما هم پست قبلی منو بخونید مثل همون روش که گفتم احتمالا حل میشه
پاسخ
(2017/08/01، 01:42 PM)am.irr نوشته است:
(2017/08/01، 11:53 AM)mj0200 نوشته است: والا من اینو دانلود و نضب میکنم وقتی باز میکنمش و یوزر پس میزنم بازم میگه نسخه جدیدی موجوده و به همین صفحه میفرستتم

emad*nezhad hastam
منم همین مشکل دارم
Sad Sad Sad

روی ویندوز 7 کار میکنه

اقا تور خدا جواب بدین من خیلی وقته بازی نکردم
پاسخ
(2017/08/20، 07:52 PM)emad*nezhad نوشته است:
(2017/08/01، 01:42 PM)am.irr نوشته است:
(2017/08/01، 11:53 AM)mj0200 نوشته است: والا من اینو دانلود و نضب میکنم وقتی باز میکنمش و یوزر پس میزنم بازم میگه نسخه جدیدی موجوده و به همین صفحه میفرستتم

emad*nezhad hastam
منم همین مشکل دارم
Sad Sad Sad

روی ویندوز 7 کار میکنه

اقا تور خدا جواب بدین من خیلی وقته بازی نکردم

اگه انتینادو دانلود کردین دیگه توی گارنا اونر روی GGSafe کلیک نکنید . بازم میاره این صفحه .
روی تمامی ویندوز ها جواب میده عزیز
برای بازی کردن فقط و فقط باید ای دی بسازین بعد وارد آتیناد بشین  همین
حمـــMя Ɠ|Oـــید
پاسخ
سلام خدمت مدیر گرامی
دوروزه وقتی میخوام وارد روم های گرنا بشم میگه نسخه جدید ggsafe موجوده . نسخه مورد استفاده من 1.8 هست و منو به این صفحه میفرسته و نسخه موجود توی این صفحه هم 1.8 هست .
میتونید بگید مشکل از کجاست؟
پاسخ
(2017/08/20، 06:06 PM)Hossein نوشته است:
(2017/08/20، 05:43 AM)aQMostafa نوشته است: سلام,من نصب کردم برنامه رو اما وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده
The program can't start because api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll is missing from your computer .Try reinstalling the program to fix this problem.
باید چیکار کنم؟

سلام
برای مشکل شما هم پست قبلی منو بخونید مثل همون روش که گفتم احتمالا حل میشه
والا هر چی میگردم پیداش نمیکنم این فایل رو شما لینکشو میتونی پیدا کنی؟
کسی لینکشو داره ایا؟
پاسخ
Big Grin Cool با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامیه دوستای گلم علل خصوص جی جی سیفیا.دوستان من بیشتر علاقه به بازی کردن به مپهای rpg.td دارم و در روم روسیه بازی میکنم الان دیگه لن رومها باز نمیشه راه کاری هست که گارنا کلاینت رومهاشو بتونم بهشون دسترسی پبدا کنم؟لطفا راهنمایی کنید.با تشکر از توجه همگی Wink Tongue
پاسخ
(2017/08/21، 01:53 AM)ViT4LiTY_M4STeR نوشته است: Big Grin Cool با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامیه دوستای گلم علل خصوص جی جی سیفیا.دوستان من بیشتر علاقه به بازی کردن به مپهای rpg.td دارم و در روم روسیه بازی میکنم الان دیگه لن رومها باز نمیشه راه کاری هست که گارنا کلاینت رومهاشو بتونم بهشون دسترسی پبدا کنم؟لطفا راهنمایی کنید.با تشکر از توجه همگی Wink Tongue

اره راهی هست که بتونی وارد روم های گارنا بشی، اونم اینه که با vpn آنلاین بشی، با ip کشورهایی مثل تایلند، مالزی، اندوزی، هنگ کنگ، ... فقط با این ip ها میتونی وارد روم بشی که خب در بهترین حالت ping میره بالای 1000

راه دیگه هم نداره
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان