اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار آتیناد
(2017/09/02، 06:27 PM)محسن نوشته است:
(2017/07/30، 08:09 PM)Chen نوشته است:
(2017/07/28، 12:07 PM)safir نوشته است: اِرور 404 Not Found میده و نمیشه دانلود کرد

Ras Mig
Are Vati nasb mikonm vaqti ejra mikonmin eror mide

entry point not found
lotfan bgin chikar konm

vaqti nasb mikonm in eror mide

entry point not found
lotfan rahnamii konid

سلام
یه عکس از ارور قرار بدید
پاسخ
سلام من نرم افزار جدید رو نصب کردم این اجرا نمیشه و این پیام میاد میشه راهنمایی کنید
لینک عکس رو میزارم
http://uupload.ir/files/uerc_capture.png
پاسخ
(2017/09/09، 04:42 PM)chaf_city نوشته است: سلام من نرم افزار جدید رو نصب کردم این اجرا نمیشه و این پیام میاد میشه راهنمایی کنید
لینک عکس رو میزارم

سلام
تلگرام پیام بدید بهم حلش کنم براتون
پاسخ
من با این نرم افزار کار نکردم اما کسایی که باهاش کار کردن راضی هستند دوست داشتم که امتحانش کنم حتما دانلود و نصبش می کنم
تشکر بابت ارائه لینک دانلود
پاسخ
سلام من در ابتدا دوست نداشتم این نرم افزار رو نصب کنم ولی بعد از خواندن نظرات تحریک به نصبش شدن الان خیلی راضی ام و به بقیه دوستان پیشنهاد می کنم حتما این نرم افزار را نصب کنم.
پاسخ
لطفا یه وارکی هم مثل گارنا اونر اضافه کنین به آتیناد
As long as we are here together, let's call it Ittihad
پاسخ
(2017/09/12، 04:07 AM)Hossein نوشته است:
(2017/09/09، 04:42 PM)chaf_city نوشته است: سلام من نرم افزار جدید رو نصب کردم این اجرا نمیشه و این پیام میاد میشه راهنمایی کنید
لینک عکس رو میزارم

سلام
تلگرام پیام بدید بهم حلش کنم براتون
سلام اقای حسین
رشتم برنامه نویسی هست
دیدم داری تلاش میکنی یه چیز بسازی جالب باشه گفتم بیام اینجا بهت بگم افرین مرد جوان
داداش مسنجرت از لحاظ گرافیک اصلا جذاب نبود برام یعنی برای خاص شدن لوگو و گرافیک خیره کننده ای نداره خواستی برات بسازم یکی
در ضمن از کارایی که تا حالا کردی و فیکس کردن هر  مشکلی با متنهاییی که میدن معلومه که کاملا از روی اررور ها کدجدید میزنی
یه چیزی نمیزاره پیشرفت کنی و زود رسمیشو بدی چون تا دو ماه پیش قول داده بودی رسمیشو بدی بیرون
ببین دوتا برنامه نویس بهتر میتونن کد بزنن تا یکی مخصوصا سر همین کم بودن حجما که پدرت درمیاد بخوای یه طوری بسازی آپدیتش خودکار شه و دانلود از اول نخواد
نمیدونم با تیم اسپیک کار کردی اما 100% محبوبیتش بخاطر اون صدای زن و اون مردست که میگه یوزر واز جوین تو یور چنل
یا سرور گروپ اسایند یا سرور گروپ ریمود یوزر این یور چنل تایم اوت میدونی که چرا چون توو گیم که باشی این صدا ها کمک میکنه التو تب نکنی و این اون چیزیه که گیمرا میخوان میتتونم برات با توجه به هر ارور کدی که میگی صداهای افکت دار بین المللی ای بسازم که هم ایرانی هم خارجی به دو زبان با یک تم به مسنجرت از لحاظ صوتی هم عادت کنن
چندتا از صداهای مشهوری که تو تیم اسپیک هستو ضمیمه  پست کردم گوش کن میفهمی چی میگم
راستی میشه برات OverLay هم کد بزنم که مسنجرت بالا تو گیم باشه التو تب کمتر بشه یه OverLay با فلش و اکشن اسکریپت 3 ولی همه اینا زمانی هست که با هم کد بزنیم چون OverLay زدن به این سادگیا نیست و باید کداتو بدونم چیاس ولی خوب برنامت قوی تر میشه 
ببین نظرت چیه با هم ببریمش جلو ؟ کارم بد نیست میتونی امتحانم کنی
یعنی حداقل میتونم تمای خوبی برای کدات بسازم که حجم برنامتم زیاد نکنه و یکم یوزر فرندلی تر بشه
خوب خیلی خوبه تو با کتابخانه سورس MahApps.Metro تم ساختی اما همونشم میشه بهتر و کاربر پسند تر ساخت
توو تلگرامم منتظر جوابتم زیاد منتظرم نزار چون در گیره انتقال از یه دانشگام به یه دانشگاه دیگه ممکنه یادم بره این قضیه رو تلگرامم اینه :
09365257032
soheil_pejman_fard@

neutral_connection_connectionlost_currentchannel.wav
neutral_connection_disconnected_currentchannel.wav
neutral_switched_tocurrentchannel.wav
you_were_banned.wav
you_were_moved.wav
your_channel_was_edited.wav

channel_created.wav
channel_edited.wav
connection_lost.wav
disconnected.wav
greeting.wav
insufficient_permissions.wav
mic_activated.wav
mic_muted.wav

ببین انقدر این صداها مشهور هست چند تا ریمیکس توو نت ازشون هست تو یوتیوب
TeamSpeak 3 Remix - Yachostry & Skyper - Hey! Wake Up!.mp3
Cieślon - TeamSpeak3 REMIX! - Alone.mp3
TeamSpeak Sounds Remix!.mp3
Teamspeak Dubstep Remix.mp3
Ts sound  Remix.mp3
Welcome To Teamspeak (See You Soon) - Teamspeak Remix.mp3
پاسخ
سلام برا من این ارور رو میده [تصویر:  rf1a_untitled2.jpg]
پاسخ
(2017/10/03، 10:04 PM)golmand نوشته است: سلام برا من این ارور رو میده [تصویر:  rf1a_untitled2.jpg]

سلام
فکر میکنم آتینادی که نصب کردید مربوط به ورژن های قدیمی هست
یه بار کامل آتیناد پاک کنید
از اینجا دانلود کنید دوباره نصب کنید
http://www.atinad.com/atinadlight.exe
ببینید درست میشه یا نه
پاسخ
کی‌ نسخه ش میاد پس؟ روم هایر حتما بش اضافه کنید.اگه روم بجای لول بر حسب امتیاز سطح بندی  برای روم های هایر به نظرم بهتره.برنامه گارنا توتال تو بازی هی قطع میکنه باید آلت تب کنی که درست بشه.حالا که روم بندی شده یه چیزی عین گارنا توتال واسه auto joineresh و وارکیش ام بزارید خوب میشه.یه‌موضوع دیگه‌ اینکه با اومدن نسخه اصلی تمام آیدیا پاک میشه چیه..همینو آپدیته کلی بدید دیگه.همچنین اگه بازی روی سرور خود برنامه اجرا بشه از نظر لگ و حجم مصرفی کاربرا خیلی مشکلات حل میشه.ممنون از زحماتتون
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان