اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در join شدن به روم
منم این مشکلو دارم 4 5 روزه تو روم نمیره
پاسخ
(2017/08/14، 08:48 PM)HaMiD نوشته است: دوستان یکم صبر کنید 
همه چیز درست میشه 
حتی بهتر از قدیم  Heart Heart Heart

ینی خودتون هم ازین موضوع مطلع هستید که چند روزیه تعداد خاصی از کاربرا نمیتونن وارد روم بشن؟
و اگه از قبل اشراف داشتید به این موضوع لدفن بفرمایید کی درست میشه خب..؟
پاسخ
سلام
دوستان با توجه به پیام های زیادی که تلگرام برای بنده میاد و معمولا دوستان مشکلاتشونو اونجا مطرح میکنن به همین خاطر الان پیام های شمارو دیدم
مشاهده شده که برخی از دوستان وارد روم های جی جی سیف نمیتونن بشن و ارور:
Server Is Offline
دریافت میکنن
دلیل این مشکل بازم از سمت گارنا هست و برخی آیپی های ایرانو بلاک و تحریم کرده اند به همین خاطر برخی دوستان نمیتونن وارد روم ها بشوند ما هم تلاشمونو داریم میکنیم که سریعتر نسخه رسمی آتیناد منتشر بشه و پلیر های عزیز برای همیشه از شر این قبیل مشکلات راحت بشن و بتونن بدون دقدقه بازی کنند.

از همه دوستان میخوام دیگه بیخیال گارنا بشید و بیاید کلاینت ایرانی خودمون بازی کنید مطمئن باشید هر مشکلی هم که باشه تو آتیناد اولا ما سریعا حلش میکنیم دوما بهتر این هست که هر روز از یه جا هموطنمو بلاک و تحریم کنن !
ضمن اینکه احتمالا اکثر شما ها اینترنت پارس آنلاین دارید که به این مشکل خوردید و اینجور که مشخصه کل رنج پارس آنلاین بلاک کردند پس تعدادتون حداقل 100 تا 200 نفر هست به نظر من، پس به راحتی میتونید حداقل یک روم آتیناد پر کنید نسخه اصلی هم حداکثر تا آخر هفته آینده میاد.
سوالی داشتید در خدمتیم.
پاسخ
آقا واقعا چه طوری میشه این مشکلو حل کرد؟ مشکله همس
پاسخ
خوب شد مطرح کردی دوست عزیز همه که همین مشکل ور دارن
ادمین عزیز پاسخگو نیستید ؟
پاسخ
منم همین مشکل رو دارم
پاسخ
اتناد ایدی منو قبول نمی کنه Sad ؟
پاسخ
من دیروز میتونستم وارد شم. اما امروز هر کاری می کنم نمیتونم وارد شم. جریان چیه؟
پاسخ
سلام
وقتی که لاگینو کیزنم میگه! unable to connect the server,request timed outچیکار کنم Sad
قبلنا مشکل مداشت قضیه چیه...
پاسخ
آقای ماهان من هم همین مشکل رو دارم ! اگر راه حلی پیدا کردید لطفا به اشتراک بگذارید
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان