اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود به آتیناد
با سلام
موقع انلاین شدن روی connecting .... گیر میکنه و اتفاق خاصی نمی افته، چند بار هم مودم خاموش روشن کردم ولی فرقی نکرد. مشکل از کجاست ؟

[تصویر:  96xx_111.jpg]
پاسخ
سلام
خدا وکیلی این چه برنامه ی افتضاحیه ساختین ؟
dly  در پیام دادن روم، لگ تو بازی، join نشدن به هاست، drop شدن بیخودی، بعضی وقتا connect نشدن، و dly در بازی و و و و و
کلا رو چه حسابی این برنامه رو ساختید ؟!!!!!!! سواله واسم....
پاسخ
(2017/08/30، 12:14 PM)Ali_s174 نوشته است: dly  در پیام دادن روم، لگ تو بازی، join نشدن به هاست، drop شدن بیخودی، بعضی وقتا connect نشدن، و dly در بازی و و و و و
.

البته به موارد بالا kick شدن از روم هم باید اضافه کرد. چند روز پیش host بودم که نفر lag شد و رفت توی زمان 45 ثانیه، alt tab کردم ببینم طرف توی روم هست یا نه، که دیدم خودم kick شدم از روم!! :o
خواستم دوباره join بشم ولی نمیشد تعداد 20/100 بود یعنی مشخص بود غیر من تعداد بیشتری هم افتادن بیرون ولی نه همه ! چند دقیقه بعد دوباره نگاه کردم شده بود 15/100 یعنی هی در حال کم شدن بود ولی نمیشد join شد
پاسخ
سلام و خسته نباشید .
خوو عزیز من
برادر من
اول از نرم افزارتون
دوما از سروراتون مطمین بشید بعد روانه بازارش کنید
از خرج و مخارج سرور بر نمیاییذ
از هر اکانت یه مبلغی رو دریافت کنید که اینطور مشکلا پیش نیاد
الانم که 2 روزه رو کانکشن میمونه جلو تر نمیره آخرشم میرته تایم اوتت
پاسخ
سلام
دوستان عزیز ، نسخه نسخه ی آزمایشیه !
به نظر من زیاد سخت نگیرید بهتره.
بعضیا همچین میگن « انگار چندساله از عمر آتیناد گذشته ... و این مشکلا غیر طبیعیه الان !»
مشکلات رو بگید تا رفعش کنن و نسخه رسمی هم انشاء الله منتشر میشه..
صفایی ندارد ارسطو شدن
خوشا پر کشیدن پرستو شدن...
پاسخ
با سلام
مشکلاتی که گفتید الان باید تقریبا حل شده باشه دوباره تست کنید ...
پاسخ
(2017/09/02، 07:27 PM)Hossein نوشته است: با سلام

با سلام بر شما
lag و dly وسط بازی تا حدی برطرف شده ولی هنوز به دلایل نامعلوم یه دفعه یه نفر وسط بازی disconnect میشه در صورتی که میبینی توی room داره پیام میده و یعنی اینترنت طرف مشکلی نداره ولی داره از بازی dc میشه

و اینکه مشکل drop شدن موقع start بازی همچنان پابرجاست. یعنی وقتی که بازی start میشه و loading هاست تموم میشه، میبینی همون ثانیه اول 8 نفر یا 9 نفر disconnect شدن !

و یه مورد دیگه وقتی قبل از start شدن بازی چند بار کد pa! رو تایپ میکنی میبینی که توی هر بار پینگ گرفتن عدد پینگ داره بالاتر میره تا جایی که همه X میشن و بعد که بازی start میشه میبینیم همه disconnect شدن، یعنی به نظر من یه جورایی مورد بالا با این کد pa! در ارتباط باشه. اگه امکان داره این کد رو کلا حذفش کنید خیلی بهتر باید باشه

با تشکر
پاسخ
(2017/09/03، 02:49 PM)slark نوشته است:

lag و dly وسط بازی تا حدی برطرف شده

این جمله از پست بالایی رو پس میگیرم .. همچنان مشکل lag و dly و dc شدن وسط بازی پر قوت تر از قبل پا برجاست
پاسخ
(2017/09/03، 02:49 PM)slark نوشته است:

با سلام بر شما
lag و dly وسط بازی تا حدی برطرف شده ولی هنوز به دلایل نامعلوم یه دفعه یه نفر وسط بازی disconnect میشه در صورتی که میبینی توی room داره پیام میده و یعنی اینترنت طرف مشکلی نداره ولی داره از بازی dc میشه

و اینکه مشکل drop شدن موقع start بازی همچنان پابرجاست. یعنی وقتی که بازی start میشه و loading هاست تموم میشه، میبینی همون ثانیه اول 8 نفر یا 9 نفر disconnect شدن !

و یه مورد دیگه وقتی قبل از start شدن بازی چند بار کد pa! رو تایپ میکنی میبینی که توی هر بار پینگ گرفتن عدد پینگ داره بالاتر میره تا جایی که همه X میشن و بعد که بازی start میشه میبینیم همه disconnect شدن، یعنی به نظر من یه جورایی مورد بالا با این کد pa! در ارتباط باشه. اگه امکان داره این کد رو کلا حذفش کنید خیلی بهتر باید باشه

با تشکر

(2017/09/05، 01:23 AM)slark نوشته است:

lag و dly وسط بازی تا حدی برطرف شده

این جمله از پست بالایی رو پس میگیرم .. همچنان مشکل lag و dly و dc شدن وسط بازی پر قوت تر از قبل پا برجاست

سلام
مشکل دوم که بعد از loading بعضی از گیم ها همه دراپ میشن بله از آتیناد هست و یه سری تغییرات دادیم تو آپدیت بعدی حل میشه این مشکل (البته شاید از هر 10 گیم 1 گیم این اتفاق بیوفته و چون اول بازی هست سریع rmk میشه کرد ولی به هر حال درست میشه انشالله)

مشکل لگ هم الان مسلما نسبت به قبل بهتر شده ولی یک مشکل اساسی که هست اینه که بعضی دوستان با نت خیلی ضعیف هاست میشن از طرفی چون آتیناد اول کارش هست با توجه به نت ضعیف هاست اون گیم لگ میشه و همه اینو فکر میکنن از آتیناد هست در صورتی که اینطور نیست
ولی به هر حال ما بازم رو این قضیه داریم کار میکنیم
پاسخ
چقدر عصبانی
این قدر بد تعریف نکنید این مشکلات قبلا وجود داشت و واقعا اذیت کننده بود اما تقریبا برطرف شده بقیه ام انشالله به زودی برطرف میشه
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان